Revoltage Pulse 300 Column Система за колона PA
4,5/5
Код на продукта: 813646
Като ново
Отстъпки
4,5/5
Код на продукта: 813646
- 19 %
Като ново
В наличност 1 бр.
Този продукт не може да бъде доставен във вашата страна в момента.
Система за колона PA Revoltage Pulse 300 Column Система за колона PA (Като ново)
- 19 %
Това е автоматичен превод, генериран от софтуер:
Сърцето ѝ е 8-инчов нискочестотен говорител, съчетан с 2,5-инчов висококомпресивен драйвер, който осигурява максимална мощност от 500 W (300 W RMS) и честотен диапазон от дълбоки 20 Hz до ясни 19 kHz. При максимална стойност на SPL от 118 dB той изпълва стаята, без да се изпотява.
Свързването е без усилие. Стриймвайте безжично чрез Bluetooth 5.0 от телефона или таблета си, включете микрофон или китара чрез комбинираните входове XLR/6,3 мм, свържете външен източник чрез RCA или 3,5 мм AUX или свържете XLR микс изхода с останалата част от озвучителната система. Имате два PULSE300C? Използвайте бутона TWS Link, за да ги свържете незабавно в истинска стереосистема.
Какво има в кутията (основни характеристики):
500 W пикова / 300 W RMS изходна мощност - създаден за средни и големи зали
Bluetooth 5.0 стрийминг - действайте безжично на разстояние до 10 метра
TWS Stereo Link - свържете две устройства за пълна стерео настройка
5 предварителни настройки на DSP - Main, Hi-Fi, Monitor, DJ, Speech
2x XLR/6,3 мм комбинирани входове - микрофон, китара или линия
RCA + 3,5 мм AUX входове - за външни аудио устройства
XLR изход за смесване - свързване към повече високоговорители или PA система
8-инчов нискочестотен говорител + 2,5-инчов високочестотен говорител с висока степен на компресия
Честотна характеристика: 20 Hz - 19 kHz | SPL макс: 118 dB | Импеданс: 4 Ohm
Размери: 435 x 290 x 625 мм | Тегло: 16,45 кг
Универсално захранване: 100-240 V AC, 50/60 Hz
Пригодност
Характеристики
Говорители
1x 8 ", 1x 2,5 "
Bluetooth
да
Mикрофон
не
WiFi
не
DSP
да
EQ
2 Bands
Свойства
Честотен диапазон
60 Hz - 18 kHz
Мощност
1000 W
Цвят
Черeн
Нискочестотен говорител
8"
Високочестотен говорител
2,5" (1 )
Екран
Материал
Входове и изходи
Входове
Jack 3,5mm TRS, RCA (2 x), XLR-Jack (2 x)
Изходи
XLR
Вход за микрофон
да (2)
USB
AUX IN
Акустика
Мощност RMS
300 W
Мощност RMS (Watt)
300
Максимално звуково налягане (SPL)
118 dB
Захранване
Възможност за работа на батерии
Захранване
100 - 240V