Eminence BETA-12A-2 Тонколона
5/5
Код на продукта: 813728
Като ново
Отстъпки
Eminence BETA-12A-2 Тонколона
5/5
Код на продукта: 813728
- 30 %
Като ново
В наличност 1 бр.
Този продукт не може да бъде доставен във вашата страна в момента.
Eminence BETA-12A-2 Тонколона
- 30 %
12-инчов високоговорител за смяна е идеалното решение за поддържане на най-доброто от вашето звуково оборудване на живо. Този високоговорител с мощност 250 W, 8 Ohm е създаден да работи. Всеки високоговорител от американската стандартна серия разполага с ултраздраво щамповано стоманено шаси на Eminence за невероятна издръжливост. Така че, ако...
Eminence BETA-12A-2 Тонколона
Това е автоматичен превод, генериран от софтуер:
12-инчов високоговорител за смяна е идеалното решение за поддържане на най-доброто от вашето звуково оборудване на живо. Този високоговорител с мощност 250 W, 8 Ohm е създаден да работи. Всеки високоговорител от американската стандартна серия разполага с ултраздраво щамповано стоманено шаси на Eminence за невероятна издръжливост. Така че, ако имате нужда надежден резервен високоговорител с изключително качество на звука, не търсете повече от резервния високоговорител Eminence Beta-12A American Standard Series.
Пригодност
Тип магнит
Ferrite
Свойства
Импеданс
8 Oma
Мощност (Watt)
250
Мощност
250 W
Честотен диапазон
43 Hz - 3,8 kHz
Цвят
Черeн
Акустика
Чувствителност (dB)
98
Чувствителност
98 dB
Размери и тегло
Диаметър
12"