Beyerdynamic DT 150 250 Ohm Студийни слушалки
5/5
Код на продукта: 396808 (DT-150-250)
5/5
  • Конструкция на: Closed
  • Честотен диапазон: 5 Hz - 30 kHz
  • Импеданс: 250 Ohm
  • Максимално звуково налягане (SPL): 97 dB
  • Активно шумопотискане: не
Това е автоматичен превод, генериран от софтуер:
Конструкция на
Конструкция на: Closed
Честотен диапазон
Пригодност
Тип говорител
Dynamic
Характеристики
Mикрофон
не
Активно шумопотискане
не
Свойства
Честотен диапазон
5 Hz - 30 kHz
Импеданс (Ohm)
250
Импеданс
250 Ohm
Цвят според производителя
Black
Материал
Конструкция на
Конектори
Тип A конектор
Jack STEREO 3,5 mm Male