Eminence BETA-12CX Тонколона
5/5
Код на продукта: 1086731 (BETA-12CX)
Отстъпки
Eminence BETA-12CX Тонколона
5/5
Eminence BETA-12CX Тонколона
- 35 %
  • Tип: Mid-Bass Loudspeaker
  • Диаметър: 12"
  • Импеданс: 8 Oma
  • Мощност: 250 W
  • Честотен диапазон: 57 Hz - 4,6 kHz
  • Тип магнит: Ferrite
Eminence BETA-12CX Тонколона
Това е автоматичен превод, генериран от софтуер:
Пригодност
Тип магнит
Ferrite
Свойства
Импеданс
8 Oma
Мощност (Watt)
250
Мощност
250 W
Честотен диапазон
57 Hz - 4,6 kHz
Цвят
Черeн
Акустика
Чувствителност (dB)
97,3
Размери и тегло
Диаметър
12"