Ibanez IBZ10BV2 Малко бас комбо
4,5/5
Код на продукта: 814023
Повреден
Отстъпки
4,5/5
Код на продукта: 814023
- 14 %
Повреден
Козметично повреден
В наличност 1 бр.
- 14 %
Компактен 10W / 4Ohm бас китарен комбо усилвател от серията IBZ, който възпроизвежда тежък звук, използвайки затворен шкаф и 6.5 "говорител Power Jam. Той идва с просто оформление за управление, включващо 3-лентов EQ (бас / средно / високочестотно управление) за произвеждане на различни тонове, плюс контрол на силата на звука. Усилвателят...
Козметично повреден
Снимки на повредите
Това е автоматичен превод, генериран от софтуер:
Компактен 10W / 4Ohm бас китарен комбо усилвател от серията IBZ, който възпроизвежда тежък звук, използвайки затворен шкаф и 6.5 "говорител Power Jam. Той идва с просто оформление за управление, включващо 3-лентов EQ (бас / средно / високочестотно управление) за произвеждане на различни тонове, плюс контрол на силата на звука. Усилвателят осигурява стандартен вход за 1/4 "бас китара, вход" aux "и слушалки. Размери: 255 x 275 x 174 mm Тегло: 3.6 кг.
Характеристики
Говорители
1x 6,5 "
Ефект лууп
не
Лимитер
не
Kоректор
Middle, Bass, Treble, Volume
Свойства
Мощност
10 W
Мощност (Watt)
10
Входове и изходи
MP3 / линия вход
да
Изход за слушалки
да
USB
Изход за говорител
да, не
DI изход
Захранване
Възможност за работа на батерии
Захранване
240V